Op deze pagina vind je alle bekendmakingen en reglementen van het lokaal bestuur Diksmuide. Met uitzondering van:
- De bekendmakingen in het kader van omgevingsvergunningen, deze vind je terug bij bekendmaking openbare onderzoeken en bekendmaking beslissing omgevingsvergunningen.
- De belasting- en retributiereglementen, een handig overzicht vind je terug bij belastingen en retributies.
- De agenda's en verslagen van de bestuursorganen, deze vind je terug bij agenda's en verslagen.
- De openbare verkopen van het lokaal bestuur. Die vind je terug onder de pagina openbare verkopen.
De bekendmaking van reglementen en verordeningen wordt bijgehouden in een register van bekendmakingen. Het lokaal bestuur Diksmuide gebruikt hiervoor het publicatiesysteem Lokale Besluiten als geLinkte Open Data (LBLOD). Dit systeem voldoet aan volgende voorwaarden:
- Het systeem bevat een unieke identificatie en datum van publicatie van het bekendgemaakte document.
- Het systeem is zo opgezet dat onmerkbare wijziging van de gepubliceerde en gelogde gegevens redelijkerwijs kan worden uitgesloten.
Klik hier om naar de LBLOD-website te navigeren.
Resultaten
Tijdelijk verkeersreglement - Stuivekenskerkestraat van 07/09 tem 11/09/2026
Lees meer
Tijdelijk verkeersreglement - N35 Pervijzestraat en N369 Woumen van 02/09 tem 04/09/2026.
Lees meer
Tijdelijk verkeersreglement - Zomerse vrijdag Perruche op 11/09/2026
Lees meer
Tijdelijk verkeersreglement - Wielerwedstrijd Groot Diksmuide op 26/09/2026
Lees meer
Tijdelijk verkeersreglement - Woumen Kermis van 19/09/2026 tot en met 02/10/2026
Lees meer
Tijdelijke verkeersreglement - Rommelmarkt Pervijze op 06/09/2026
Lees meer
Tijdelijk verkeersreglement - Schoolstraat Ten Bercle van 1/09/2026 tot en met 30/06/2027
Lees meer
Tijdelijk verkeersreglement - Wielerwedstrijd op 5/09/2026
Lees meer
Tijdelijk verkeersreglement - IJzerdijk van 24/08/2026 tot en met 31/12/2026
Lees meer
Tijdelijk verkeersreglement - N35 Veurnestraat van 14/09/2026 tot en met 16/10/2026
Lees meer